Wprowadzamy

zmiany

Z Instytutem Zdrowia Nutrilite współpracują naukowcy, badacze i eksperci ds. odżywiania z całego świata, aby optymalne samopoczucie stało się marzeniem, które zrealizować może każdy z nas. Opinia, jaką cieszą się produkty marki NUTRILITE opiera się na badaniach i testach klinicznych prowadzonych przez tych ekspertów na wszystkich związkach i mieszaninach, które stosowane są w naszej szerokiej gamie suplementów diety. Badania te pozwalają nam zrozumieć wpływ, jaki poszczególne związki wywierają na nasze zdrowie, jak również poznać synergię będącą rezultatem połączenia różnych składników odżywczych w suplementach. Uczciwość i profesjonalizm naszych ekspertów leżą u podstaw zaufania, którym od lat cieszymy się wśród naszych konsumentów.

Dr Sam Rehnborg, Prezes Instytutu Zdrowia Nutrilite: Syn twórcy marki Nutrilite, Carla F. Rehnborga. W 1964 rozpoczął współpracę ze swoim ojcem, koncentrując się na badaniach nad składnikami odżywczymi i tworzeniem nowych produktów. Dziś zajmuje się propagowaniem idei prawidłowego odżywiania i dobrego samopoczucia na całym świecie, pomagając zrozumieć, w jaki sposób suplementy diety Nutrilite mogą korzystnie wpływać na zdrowie.  Praca charytatywna Sama Rehnborga koncentruje się na dzieciach w potrzebie.

„Nieustannie zadziwia mnie, jak marka Nutrilite rozwinęła się do tego, co reprezentuje sobą dziś, pomimo swoich skromnych początków .”

Dr Keith Randolph, Strateg ds. technologicznych w Instytucie Zdrowia Nutrilite: Szanowany ekspert ds. nauki związanej z odżywianiem i biochemii. Posiada ponad 30 lat doświadczenia na polu badań. Wiele pionierskich rozwiązań stworzonych przez Dr. Randolpha zostało opatentowanych w Stanach Zjednoczonych.

„Zaczynając od ultranowoczesnego sprzętu i zaawansowanej technologii, kończąc na świetnie wykształconych i doświadczonych ludziach, nigdy nie mógłbym wymarzyć sobie bardziej pozytywnego i motywującego środowiska pracy.”

 

Audra Davies, licencjat i magister w dziedzinie nauk ścisłych, Wiceprezes ds. Rozwoju produktów odżywczych i nauk analitycznych: Posiada ponad 20 lat doświadczenia w dziedzinie odżywiania. Właścicielka kilkunastu patentów przyznanych w Stanach Zjednoczonych. Autorka wielu publikacji na temat chemii surowców roślinnych.

„Naukowcy współpracujący z marką Nutrilite należą do grupy specjalistów, którzy jako pierwsi zajęli się badaniem królestwa fitoskładników.  Dzielenie się naszą wiedzą daje mi mnóstwo satysfakcji.”


Dr Amit Chandra, Menedżer ds. nauk związanych z chromatografią i nauk analitycznych, Amway R&D: Autor ponad 40 publikacji, właściciel 14 patentów przyznanych w Stanach Zjednoczonych. Posiada 24 lata doświadczenia w swojej dziedzinie. Jest uznanym na świecie ekspertem na polu składników roślinnych stosowanych w suplementach diety.

„Bycie członkiem uznanego na całym świecie zespołu badawczego jest dla mnie prawdziwym zaszczytem, szczególnie, jeżeli weźmiemy pod uwagę fakt, iż zespołowi udało się połączyć teorię tego, co najlepsze w naturze z praktycznymi rozwiązaniami.”

Dr Kevin Gellenbeck, Główny naukowiec ds. badań i formuł, Amway/Nutrilite: Dr Gellenbeck posiada ponad 30 lat doświadczenia w swojej specjalizacji, jest autorem 9 publikacji i właścicielem 5 patentów przyznanych w Stanach Zjednoczonych. Kieruje badaniami nad koncentratami roślinnymi i żywieniem ludzi.

„Rozwijanie i propagowanie na całym świecie tradycji badań nad koncentratami roślinnymi, które zainicjował Carl Rehnborg i które stanowią podstawę filozofii Nutrilite, jest dla mnie prawdziwym zaszczytem.”

Informacje o innych ekspertach ds. odżywiania, którzy współpracują z Instytutem Zdrowia Nutrilite, znajdują się tutaj.

Abyśmy mogli

osiągnąć

maksimum

swojego potencjału

Zespół współpracujących z NUTRILITE profesjonalnych badaczy, naukowców i ekspertów ds. odżywiania gwarantuje, że suplementy diety i preparaty witaminowe marki NUTRILITE są bezpieczne dla konsumentów, charakteryzują się wysoką jakością i niezawodnością.

Don Pusateri, Pracownik naukowy specjalizujący się w tworzeniu koncentratów: Specjalista ds. rolnictwa i odżywiania, prowadzi badania nad roślinami leczniczymi, zajmując się opracowywaniem receptur nowych produktów NUTRILITE. Jego ostatnie działania koncentrują się na roślinach leczniczych rosnących w Australii i Afryce.

Dr Jean Wang, Starszy pracownik naukowowy/Główny inżynier: Dr Wang jest autorką kilkunastu publikacji. W pracy koncentruje się na technologii produkcji, zajmując się rozwojem nowatorskich procesów produkcyjnych koncentratów roślinnych. Dr Wang specjalizuje się w procesach filtracji membran, ekstrakcji olejów z nasion, granulacji i pasteryzacji.

 

Gene Maly, Pracownik naukowy specjalizujący się w formułach produktów spożywczych i napojów: Jest jednym z naszych głównych naukowców i posiada ponad 35 lat doświadczenia w branży. Jest właścicielem kilkunastu patentów przyznanych w Stanach Zjednoczonych w dziedzinie zarządzania dietą i wagą.

 

Dr Mary Murray, Pracownik naukowy specjalizujący się w opracowywaniu suplementów diety: Jest autorką wielu publikacji i właścicielką patentów przyznanych w Stanach Zjednoczonych. Uznanie zdobyła dzięki pracy w dziedzinie rozwoju produktów nutraceutycznych oraz suplementów diety wzmacniających kości, jak również preparatów przeznaczonych dla kobiet.

 

Lisa Rozga, Menedżer zespołu zajmującego się opracowywaniem suplementów diety: Posiada ponad 10 lat doświadczenia w branży. W pracy koncentruje się na badaniach, rozwoju i optymalizacji konkretnych suplementów diety NUTRILITE. 

 

Tom La, Starszy pracownik naukowy specjalizujący się w tworzeniu koncentratów/Główny inżynier ds. technologii produkcji: Jest właścicielem kilkunastu patentów. W pracy koncentruje się na określaniu i tworzeniu procesów granulacji, którym poddawane są surowce stosowane w suplementach NUTRILITE. Jego ostatnie działania skoncentrowane są na tworzeniu procesów granulacji składników pochodzenia roślinnego.

 

Dr Lynne Connor, Starszy pracownik naukowy specjalizujący się w opracowywaniu produktów żywnościowych i napojów: Jest właścicielką patentu przyznanego w Stanach Zjednoczonych w dziedzinie dietetyki i zarządzania wagą. Zajmuje się opracowywaniem, tworzeniem i testowaniem produktów NUTRILITE z serii zarządzania wagą oraz suplementów proteinowych.

 

Yingqin Li, Starszy pracownik naukowy specjalizujący się w tworzeniu koncentratów: Yingqin Li jest autorem ponad 20 publikacji i właścicielem dwóch patentów przyznanych w Stanach Zjednoczonych. Specjalizuje się w tworzeniu bezpiecznych i skutecznych składników roślinnych dla podstawowych i funkcjonalnych produktów NUTRILITE.

 

Dr Yumei Lin, Starszy pracownik naukowy specjalizujący się w badaniach klinicznych: Dr Yumei Lin jest autorem licznych publikacji naukowych i właścicielem dwóch patentów przyznanych w Stanach Zjednoczonych. W pracy zajmuje się badaniami nad funkcjami składników, prototypami suplementów diety i ich wpływem na organizm ludzki.

 

Kevin Robinson, Starszy pracownik naukowy (procesy rozwojowe) specjalizujący się w tworzeniu suplementów diety: Posiada doświadczenie w branży farmaceutycznej i energetycznej. Zajmuje się tworzeniem nowych koncentratów oraz procesami produkcyjnymi koncentratów już stosowanych.

 

Dr Dawna Venzon, Starszy pracownik naukowy specjalizujący się w badaniach klinicznych nad preparatami odżywczymi: Dr Venzon to często cytowany ekspert na polu kontroli i wpływu mózgu na regulację apetytu. W pracy koncentruje się na badaniach w dziedzinie dietetyki.

 

Heather Arnold, Starszy menedżer zespołu zajmującego się opracowywaniem suplementów diety: Na początku swojej kariery zawodowej Heather Arnold specjalizowała się w technologii opakowań. Obecnie zajmuje się rozwojem, optymalizacją i wdrażaniem suplementów diety.

 

Dr Kerry Grann, Starszy naukowiec specjalizujący się w badaniach klinicznych: Jest autorką kilkunastu publikacji i właścicielką patentu przyznanego w Stanach Zjednoczonych. Posiada doświadczenie na polu zdrowia publicznego i medycyny sportowej. W pracy koncentruje się na ocenach technicznych nowych składników i koordynacji badań klinicznych.

 

Rodney Johnson, Specjalista ds. zarządzania wiedzą i informacjami gospodarczymi: Jest autorem wielu publikacji i właścicielem patentu przyznanego w Stanach Zjednoczonych. Specjalizuje się w nauce o żywieniu oraz projektowaniu, tworzeniu i testowaniu koncentratów, suplementów diety, produktów spożywczych i napojów.

 

Dr John Balles, Starszy pracownik naukowy specjalizujący się w roślinach rolniczych: W pracy zajmuje się głównie koncentratami pozyskiwanymi z roślin. Jest często cytowanym ekspertem i członkiem Amerykańskiego Stowarzyszenia Agronomicznego (ASA), Amerykańskiego Stowarzyszenia  Inżynierii Upraw Rolnych (CSSA) oraz Amerykańskiego Stowarzyszenia Nauk Ogrodniczych.

 

Mgr KaLee Dahlin, Starszy menedżer zespołu ds. rozwoju produktów żywnościowych i napojów: Nadzoruje tworzenie, testowanie i wdrażanie odżywczych produktów żywieniowych i napojów. Specjalizuje się w napojach i przekąskach dla sportowców, produktach energetyzujących i wspierających proces zarządzania wagą, jak również w żywności funkcjonalnej, produktach dla dzieci i osób dorosłych prowadzących aktywny tryb życia.

David G. Groh, Menedżer działu technologii badań i rozwoju w sektorze Zdrowie i Uroda, Access Business Group: Posiada ponad 25 lat doświadczenia w swojej dziedzinie i jest właścicielem pięciu patentów przyznanych w Stanach Zjednoczonych. W pracy koncentruje się na identyfikowaniu, ocenie i łączeniu nowych składników i technologii wytwarzania produktów.

Dr Marc Lemay, Starszy pracownik naukowy specjalizujący się w badaniach klinicznych: Uznanie zdobył w wyniku swojej pracy nad nowatorskimi składnikami i zaburzeniami pamięci. Pomaga w procesie projektowania i prowadzenia badań klinicznych nad nowymi składnikami.

Dr Steve Missler, Starszy pracownik naukowy specjalizujący się w badaniach i próbach biologicznych: Posiada ponad 30 lat doświadczenia w sektorze akademickim, rządowym i przemysłowym. Specjalizuje się w badaniu roli, jaką pełnią przeciwutleniacze w procesie chronienia DNA przed stresem oksydacyjnym i uszkodzeniami.

Dr Mark Proefke, Starszy menedżer zespołu ds. usług analitycznych – chemia: Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży farmaceutycznej. Kieruje zespołem chemicznym. W pracy koncentruje się na metodologii analitycznej, której celem jest zagwarantowanie wysokiej jakości produktów.

Dr Jeffrey Scholten, Starszy menedżer zespołu ds. prób biologicznych i mikrobiologii analitycznej: Jeffrey Scholten studiował biochemię i enzymologię. Obecnie kieruje zespołem zajmującym się próbami biologicznymi i mikrobiologicznymi, odpowiedzialnym za tworzenie i opracowywanie nowych prób, które wspierają proces opracowywania receptur produktów.

Zachary Wahl, Menedżer zespołu specjalizującego się w tworzeniu suplementów diety: Posiada doświadczenie na polu zapewniania jakości i usług analitycznych. Obecnie koncentruje się na rozwoju produktów z kategorii Zarządzanie wagą, Suplementy diety dla sportowców i Suplementy diety dla dzieci.