Razem możemy

rozwiązać

problem

niedożywienia dzieci

Problem Z powodu niedożywienia każdego roku umiera 3,1 miliona dzieci. Piąte urodziny dziecka to kamień milowy dla jego przetrwania!

Rozwiązanie NUTRILITE™ opracowało NUTRILITE Little Bits - suplement diety wspomagający uzupełnić braki składników mikroodżywczych i roślinnych niedożywionym dzieciom.

Rezultaty Program NUTRILITE Power of 5 pomaga dzieciom rozwijać się zdrowo w ciągu pierwszych 5 lat ich życia.

Znaczenie 5. urodzin Jeżeli dziecko poniżej 5. roku życia cierpi na niedobór składników odżywczych, zwiększa to ryzyko śmierci lub może przyczynić się do problemów w rozwoju fizycznym i psychicznym (patrz Światowa Organizacja Zdrowia). Suplement Little Bits daje najbardziej zagrożonym dzieciom szansę na dożycie 5. urodzin z w pełni wykształconym mózgiem i ciałem.

Współpraca w ramach programu NUTRILITE Power of 5 ("Przybij piątkę") Program Nutrilite Power of 5 zapewnia konieczną pomoc i wsparcie na polu żywieniowego, fizycznego i emocjonalnego zdrowia i rozwoju dzieci. Pierwszą relacją mającą znaczenie to związek pomiędzy matką a dzieckiem. Organizacje pozarządowe (NGO) odgrywają bardzo ważną rolę w procesie wspierania obojga. Amway oraz NUTRILITE nawiązały współpracę z liczącymi się organizacjami NGO, takimi jak CARE, które zapewniają dzieciom wsparcie innego typu, np. pożywienie i edukację. Piątym elementem tej współpracy jesteś Ty oraz dzieci odnoszące korzyści z suplementu Little Bits.

Twoja pomoc CARE to międzynarodowa organizacja zajmująca się pozyskiwaniem środków finansowych. Twoja wpłata na rzecz CARE pomaga dzieciom, które przyjmują preparat NUTRILITE Little Bits. Kwota, która w skali miesiąca pozwala dostarczyć preparat jednemu dziecku, to 10 dolarów. Rocznie jest to suma równa 120 dolarom.